Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavia - Třinec

6. 3. 2008
Včera k večeru jsem měl jasně stanovený program, jako kovaný slávista jsem musel sledovat první vystoupení svých "miláčků" v play off.

První třetinu jsme jasně opanovali a vyhráli ji 3:1. Adam Svoboda se musel v brance hodně nudit, jelikož Slavia Třinec k ničem skoro nepustila.Všechny tři branky vstřelili obránici, dvě Honza Novák a jednu Tomáš Žižka. Novák tradičně pálil dvakrát od modré a jako vyhlášený snajpr se trefil. Žižka pálil z podobného místa. Bylo vidět, jak je tým Slavie "hladový" a že se už nemohli dočkat, až to vše začne.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu, Jakub Klepiš přidal již čtvrtou slávistickou branku a brankář hostí Vojtek se jen marně rozčiloval na své obránce. Diváci chtěli "bůra", ale dočkali se snížení skore hostujícím Korhoněm.

Ve třetí třetině si už Adam Svoboda zachytal o poznání více, jenže Třinci to nebylo platné a zápas již otočit díkybohu nestihl. Dnes se hraje v O2 Aréně druhý zápas a pevně věřim, že bude vítězný.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Play off

(Jan Kratochvíl, 7. 3. 2008 16:55)

No Třinec u nás včera vyhrál, což mi hodně štve, ale věřim, že je udoláme. Pak přeju Litvínovu a Kladnu. V sérii Sparta - Liberec mi je jedno, kdo postoupí, Líberec začal lépe, uvidíme, Sparta se určitě zvedne.

Jednoznačná serie

(Eddie, 6. 3. 2008 12:03)

Myslím, že tady není co řešit. Slavie se s Třincem moc nenadře a v klidu si pohlídá postup. Taková serie Karlovy Vary x Litvínov je o poznání vyrovnanější. Liberec x Sparta by za normálních okolností bylo také pade na pade, ale jelikož jsme v krizi, tygři půjdou dál. Serie mezi ČB a Kladnem je pikantní. Favoritem jsou Budějce, ale P+P jsou hladoví po titulu..