Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolte mi, abych se vám krátce představil.

Narodil jsem se 3.prosince 1986 v Praze, kde také svůj celý život žiji. Své základní vzdělání jsem absolvoval na ZŠ Generála Janouška v Praze, dále jsem pokračoval na střední školu cestovního ruchu Arcus, kde jsem si vysloužil vcelku líbivé maturitní vysvědčení. V součastnosti jsem studentem Metropolitní univerzity v Praze. Dále se věnuji komunální politice, jsem komunálním politikem v Praze za Věci veřejné. Mimo studia a politiku ještě externě spolupracuji s několika internetovými servery a aktivně se věnuji thajskému boxu. Pro zajímavost zde uvádím stránky svého blogu na idnes.cz: kratochviljan.blog.idnes.cz/

Jako člověk jsem otevřený a rád vedu dialogy zejména o politice a sportu a to v rámci domácí tak i světové scény. Svůj volný čas trávím asi jako každý mladý člověk. Rád sportuji, rád chodím do společnosti mých dobrých přátel, nicméně jsem také nakloněn k navazování nových kontaktů a velice rád dovádím s mým nezbedným bíglem.

Na těchto stránkách se snažím komentovat aktuální dění u nás i ve světě a to zejména dění politické a sportovní. Předem upozorňuji, že se zde setkáte s mými čistě subjektivními názory, nicméně někdy se snažím brát věci i z objektivního hlediska.

Ať se vám zde líbí.